دعوت از گروه‌های جهادی برای پیوستن به سومین پویش ملی «مشق احسان»

سومین پویش ملی «مشق احسان» که به همت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و با هدف تامین نوشت‌افزار دانش آموزان مناطق محروم و کم‌برخوردار در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید کارش را آغاز کرده است، جهت هم‌افزایی هر چه بیشتر فعالیت گروه‌های جهادی و خیریه در کمک‌رسانی به این دانش‌آموزان اعلام کرد این تشکل‌ها در سراسر کشور با پیوستن به این پویش می‌توانند معادل دو برابر هزینه پرداختی خود بسته‌های نوشت‌افزار تهیه شده توسط این پویش را دریافت و به دانش آموزان اهدا نمایند. پویش «مشق احسان» آماده همکاری با کلیه گروه‌های جهادی، هیئات، موسسات فرهنگی مردمی و تشکل‌های خیریه سراسر کشور است.گروه‌های جهادی و خیریه‌ها جهت کسب اطلاعات بیشتر و پیوستن به این پویش ملی می‌توانند به سایت بنیاد احسان به آدرسehsan.ir مراجعه کنند.

امسال سومین سالی است که پویش ملی «مشق احسان» به همت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و با هدف تامین و توزیع بسته‌های نوشت‌افزار برای دانش‌آموزان مناطق کم‌برخوردار آغاز به کار کرده است. هدف از راه‌اندازی این پویش یاری رساندن به بیش از یک میلیون دانش‌آموز کم‌توان و محروم است که در نقاط مختلف ایران زندگی می‌کنند.

نظرات 4
محمد
6 ماه قبل

سلام،ما گروه جهادی هستیم و لوازم التحریر می خواییم واسه مناطق محروم استان فارس.
گروه جهادی نادیان،شیرز

مشق احسان
6 ماه قبل

سلام؛ به سایت ehsan.ir بخش ثبت سازمان مراجعه نمایید.

فاطمه خانی زاده
6 ماه قبل

سلام ماهم یک گروه جهادی فعال به نام شهید حسین امیری نژاد که در فضای مجازی با نام تیم سفره مهربانی کار می کنیم در شهرستان سرخس شمال شرقی ترین شهر ایران هستیم، بچه های این شهرستان بسیار محروم هستن.
ما نیز به یاری شما نیازمندیم 🌹

دیدگاه ها