ارسال ۳۰۰ هزار بسته لوازم‌تحریر برای دانش‌آموزان مناطق محروم توسط ستاد اجرایی فرمان امام

با اجرای مرحله جدید پویش ملی “مشق احسان”، ۳۰۰ هزار بسته نوشت‌افزار ایرانی برای توزیع در ۴ هزار منطقه کم‌برخوردار کشور ارسال شد.

در قالب پویش ملی مشق احسان ۳۰۰ هزار نوشت افزار ایرانی برای توزیع بین دانش آموزان کم برخوردار به مناطق مختلف کشور ارسال شد.

بسته‌های ساخت داخل شامل: کوله پشتی، لوازم التحریر و کتب و سی دی‌های آموزشی درسی است که طراحی آن براساس المان ها، نمادهاو شخصیت‌های بومی و مذهبی می‌باشد.

محمد ترکمان مدیرعامل بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام (ره) درحاشیه آئین ارسال این نوشت افزار‌ها در مسجد مقدس جمکران گفت: این تعداد نوشت افزار از امروز تا پایان هفته به دست دانش آموزان کم برخوردار در ۴ هزار منطقه محروم کشور می‌رسد.

به گفته ترکمان برای تهیه این نوشت افزار‌ها یکصدو بیست کارگاه تولید نوشت افزار که تعطیل شده بودند مجدد فعال شدند و ۳۰ کارگاه جدید تولید نوشت افزار نیز ایجاد شد.

عندلیب مدیر ستاد اجرایی فرمان امام در قم نیز گفت: از میان این ۳۰۰ هزار نوشت افزار که امروزبین دانش آموزان کم برخوردار توزیع می‌شود ۷ هزار نوشت افزار تا پایان این هفته در مناطق شناسایی شده توسط گروه‌های جهادی در استان قم توزیع خواهد شد.

گفتنی است در قالب پویش مشق احسان، ستاد اجرایی فرمان امام درنظر دارد یک میلیون نوشت افزار را بین دانش آموزان نیازمند توزیع کند.

دیدگاه 1
کبری
5 ماه قبل

این وسایل رو باید رایگان بدهند یا پولی است؟

دیدگاه ها